IT služby

Vytvoříme fungující a spolupracující systém výpočetní techniky a dalších zařízení tak, aby tato technika byla pro práci obecního úřadu při získávání, poskytování, ukládání a zabezpečení dat co největším pomocníkem. Protože IT technika vyžaduje pro bezchybné fungování pravidelnou kontrolu a údržbu, nabízíme Vám za zvýhodněných podmínek uzavření servisní smlouvy.

Jaké služby Vám můžeme nabídnout:

Dodání nové nebo repasované výpočetní techniky 

Máte konkrétní přání nebo vše necháte na nás? Nabízíme novou i repasovanou techniku (technika byla používaná, ale je zkontrolována odborníkem a platí na ni půlroční záruka, její cena je oproti nové výrazně nižší) – počítače, servery, notebooky, tablety.


Vytvoření počítačové sítě dle potřeby úřadu a její uvedení do provozu

Naplánujeme a realizujeme počítačovou síť od velikosti dvou počítačů a jedné tiskárny po rozsáhlý systém.


Provedení auditu tisku a návrh nejekonomičtějšího řešení

Ve spolupráci s Vámi provedeme analýzu současného tiskového řešení Vaší obce a je-li to možné, připravíme nabídku na ekonomičtější tisk.


Dodání tiskárny, skeneru, multifunkčního zařízení (kopírky) pro snadný oběh dokumentů

Dodáme, zprovozníme, opravíme, zabezpečíme tonery. U kopírek nabízíme podepsání servisní smlouvy, kdy obec platí pouze za kopie a vše ostatní je v ceně.


Instalace programového vybavení pro běžnou kancelářskou práci

Je-li to možné a vhodné dáváme při instalaci přednost softwaru s licencí gnu nebo freeware, které pro obec znamenají nulové náklady na licenci. 

U některého typu software je však vhodnější použít komerční variantu. Zde s Vámi vše zkonzultujeme a podle Vašich potřeb a požadavků nabídneme přijatelné řešení. 


Návrh bezpečnostní politiky – ochrana před viry, ochrana před ztrátou a zcizením dat

Na základě skutečného stavu vypracujeme návrh bezpečnostní politiky.


Vytvoření systému pro pravidelné zálohování dat

Zálohovat, zálohovat, zálohovat … To je jedno z nejdůležitějších pravidel pro každou i tu nejmenší obec. Data jsou Váš poklad, který si musíte střežit. Ve světě komerčním platí, že velké procento firem po významné ztrátě dat zanikne. U obcí financování funguje jinak, ale problémy a sankce, které při ztrátě dat vznikají, nikomu nepřejeme.

Kromě samotného zálohování dále záleží na jeho četnosti, automatizaci zálohování, vhodném softwaru, velikosti, spolehlivosti a zabezpečení prostředku, na který se zálohuje, jeho umístění atd.

Rádi Vám poradíme a podle skutečného stavu na Vašem úřadě navrhneme optimální řešení.


Instalace IP telefonní sítě s virtuální ústřednou

Díky připojení k Internetu můžete volat v rámci úřadu nebo na jakékoliv telefonní číslo včetně zahraničních za velmi výhodné ceny. Virtuální ústředna Vám umožní např. přesměrovávat hovory.


Poptávkový formulář (nezávazná poptávka)


Dodání nové nebo repasované výpočetní technikyVytvoření počítačové sítě dle potřeby úřadu a její uvedení do provozuProvedení auditu tisku a návrh ekonomičtějšího řešeníDodání tiskárny a multifunkčního zařízení pro snadný oběh dokumentůInstalace programového vybavení pro běžnou kancelářskou práciNávrh bezpečnostní politiky - ochrana před viry, ochrana před ztrátou a zcizením datVytvoření systému pro pravidelné zálohování datVytvoření IP telefonní sítě s virtuální ústřednou

Vložte do pole nasledující kód: captcha